Міжнародна дипломатія та комунікація — ще один важливий фронт.

Дата: 13.03.2023 15:36

📍 У Чернівецький район прибула іноземна делегація з Німеччини.

Зустріч з владою району, обмін привітаннями, оголошення програми відбулися в кабінеті начальника районної військової адміністрації Дмитра Козарійчука.

🇩🇪 Серед іноземних делегатів - представники адміністрації округу Рендсбург-Екернферде Томас Форсте та Карстен Нойбауер, котрі запропонували ще у липні 2022 року будувати ефективне партнерство з Чернівецьким районом для розроблення та здійснення можливих спільних проєктів задля розвитку місцевого самоврядування, що враховуватиме потреби та інтереси громадян, особливо тепер, коли українці виборюють свою незалежність й свободу.

В рамках приїзду до України німецька делегація привезла благодійну допомогу.

🇺🇦 Начальник Чернівецької РВА Дмитро Козарійчук розповів іноземним колегам про життєдіяльність району, а також про діяльність районної військової адміністрації в час війни, підкреслюючи головні пріоритети — допомогу військовим та внутрішньо переміщним особам.

🤝 Обидві сторони погодились, що тепер, коли Україна переживає непростий час іноземна співпраця та комунікація є важливою складовою боротьби за мир. Тримати міжнародний дипломатичний фронт зараз не менш важливо. Як і тепер, так і після перемоги України, усі проєкти повинні реалізуватися задля розвитку громадян у територіальних громадах району, області, держави.