Питання про якісне виконання планового завдання щодо відбору військовозобов’язаних розглянули на нараді з громадами.

Дата: 07.03.2023 11:57

Фото без описуНачальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук провів нараду з представниками районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, головами територіальних громад.

✔️Основне питання, яке було винесено на розгляд - виконання планового завдання питання щодо відбору військовозобов’язаних, транспортних засобів та техніки на території Чернівецького району для комплектування стрілецького батальйону.

💬 Доповідаючи, начальник Чернівецького РТЦК та СП Юрій Миронець, звернувся до присутніх з потребою продовжити роз’яснювальну роботу серед чоловіків з виконання вимог чинного законодавства щодо проведення мобілізаційних заходів. Разом з тим, Юрій Васильович зауважив, що законодавством на сьогодні не визначений порядок вручення повісток. Також вручати повістку має право представник органу місцевого самоврядування, керівник підприємства, установи, організації, де працює військовозобов’язаний.

❗️За результатами наради начальник РВА Дмитро Козарійчук закликав голів ТГ продовжувати проведення широкої інформаційної кампанії щодо необхідності захисту держави, донести до кожного громадянина України важливості долучитися до національного спротиву.

🇺🇦 Тільки разом переможемо ворога!