Відбулися відкриті змагання з корфболу серед учнів закладів загальної середньої освіти району

Дата: 02.03.2023 15:38

Фото без опису🤾🏻 Нова фізична культура та спорт Нової української школи – це передусім руйнування стереотипів щодо викладання фізкультури та стимул запроваджувати інноваційні підходи до предмета та позакласної роботи.

З 2022 року діє нова модельна програма з фізичної культури, а отже, з’являються нові види спорту, за якими проводяться спортивні змагання та турніри (корфбол, алтимат, петанк, флорбол).

♾️ За сприяння Чернівецької районної військової адміністрації та у співпраці з Чернівецьким обласним відділенням (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту на спортивній базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів технологічного профілю № 33 відбулися відкриті змагання з корфболу серед учнів закладів загальної середньої освіти району.

🏆 Переможцями турніру стала команда Новоселицької територіальної громади, а срібними та бронзовими призерами відповідно команди Топорівської та Чудейської ТГ.

Вітаємо переможців та учасників змагань!🎉