Дата: 15.02.2023 17:28

Фото без описуПро доукомплектування Збройних Сил України та формування окремого стрілецького батальйону йшлося на нараді при начальнику районної військової адміністрації Дмитру Козарійчуку, яка відбулася на базі Сторожинецької міської ради з головою, старостами сіл, керівниками підприємств та установ Сторожинецької територіальної громади.

💪🏻 Стрілецький батальйон формується з патріотично налаштованих та мотивованих громадян, які не мають обмежень за станом здоров’я до проходження військової служби відповідно до своїх облікових спеціальностей.

✍️ Вже зараз усі охочі мають можливість записатися до стрілецького батальйону, який забезпечуватиме додаткову оборону.

💬 У ході наради начальник РВА Дмитро Козарійчук зазначив, що кожен з нас прагне прискорення дати нашої Перемоги та очікує на рішучий контрнаступ українських воїнів. «Тож ми маємо докласти усіх зусиль, щоб наше військо поповнилося мотивованими бійцями, які хочуть перемогти ворога та принести на нашу землю мир» - додав він.