Під головуванням заступника начальника районної військової адміністрації Каріни Поп відбулося чергове засідання районної комісії

Дата: 15.02.2023 14:14

Фото без описуСьогодні, 15 лютого 2023 року, під головуванням заступника начальника районної військової адміністрації Каріни Поп відбулося чергове засідання районної комісії з питань використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів з реалізації Комплексної програми розвитку земельних відносин у Чернівецькому районі Чернівецької області на 2021-2025 роки.

✅ У результаті розгляду отриманих клопотань, які надійшли від територіальних громад району були визначені замовники робіт із проведення нормативної грошової оцінки земель.

✅ Крім цього, у зв’язку із службовою необхідністю були обговорені питання щодо внесення змін до складу районної комісії.