«Покладанням квітів до пам’ятника Воїнам-Афганцям на Алеї Слави у місті Заставна вшанували учасників бойових дій на території інших держав»

Дата: 15.02.2023 14:02

Сьогодні, 15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Афганістану, біля пам’ятника Воїнам-Афганцям на Алеї Слави в м.Заставна відбулася церемонія покладання квітів.

В урочистостях взяли участь начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук, перший заступник начальника РВА Сергій Фалібога, представники Заставнівської територіальної громади, члени районної організації УСВА (воїни- інтернаціоналісти).

Під час заходу пролунав гімн України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув у афганській війни та воїнів, які захищають суверенітет і цілісність України у нинішні часи.

🕯️Пам’ятати про тих, хто сьогодні не з нами, віддати честь загиблим у страшних війнах – наш священний обов’язок.