Дата: 15.02.2023 13:57

Фото без описуНачальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук сьогодні провів виїзну нараду на базі 6-го відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з головою, старостами сіл, керівниками підприємств та установ Заставнівської територіальної громади з питань комплектування окремого стрілецького батальйону.

💬«Сьогодні з метою підтримки Збройних Сил України нам необхідно ставати ще сильнішими, дружнішими та пліч-о-пліч продовжувати боротьбу. Наше спільне завдання – забезпечити необхідний рівень обороноздатності держави. Це допоможе зупинити спроби ворога зламати нашу оборону, уникнути втрат серед цивільних, і нарешті, звільнити захоплені території» - підкреслив начальник РВА Дмитро Козарійчук.

🔹Також на нараді обговорили проблемні питання, які виникають під час проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Чернівецького району.

✍️За результатами наради були надані відповідні доручення та рекомендації.