Дата: 14.02.2023 16:28

Начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук провів нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району, на порядок денний якої були винесені питання, пов’язані із доукомплектуванням Збройних Сил України, зокрема формуванням стрілецького батальйону.

🔁 Під час наради обговорили проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

💪🏻Принагідно нагадаємо, що стрілецький батальйон формується з патріотично налаштованих та мотивованих громадян, які не мають обмежень за станом здоров’я до проходження військової служби відповідно до своїх облікових спеціальностей.

Бажаючі служити в батальйоні можуть звертатись до Чернівецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та місцевих територіальних громад.