Дата: 06.02.2023 13:53

Фото без описуПро доукомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань військовослужбовцями на особливий період згідно ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» йшлося сьогодні на нараді при начальнику районної військової адміністрації Дмитру Козарійчуку з керівником районного територіального центру комплектування та соцпідтримки Юрієм Миронцем.

Обговорили також і проблемні питання, які виникають під час проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Чернівецького району.