Чернівецька дирекція АТ «УКРПОШТА» інформує:

Дата: 03.02.2023 10:51

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 січня 2023 року N°25 «Про реалізацію експериментального проекту

щодо створення сприятливих умов для забезпечення енергоефективного споживання електричної енергії населенням» (надалі - «Постанова») АТ «Укрпошта», серед інших, є учасником зазначеного експериментального проекту.

3 метою забезпечення реалізації пункту 5 Постанови щодо здійснення збирання, перевезення та утилізації ламп розжарювання - інформуємо, що для реалізації Проекту планується використання в межах країни 50 млн. ламп.

Реалізацію проекту розподіллено на стадії. Перша стадія реалізації Проекту передбачає використання близько 15 млн. ламп з яких 464 тисячі ламп планується для Чернівецької області.

💡Прогнозований загальний обʼєм ламп по Чернівецькій області складає 1млн. 856тис. штук, в тому числі:

- Вижницький район - 226,8тис.шт.;

- Дністрівський район - 388 тис.шт.:

- Чернівецький район - 1 млн. 241,2 тис.шт.