Дата: 01.02.2023 10:44

Фото без описуСьогодні заступник начальника районної військової адміністрації Каріна Поп провела зустріч з волонтеркою Наталією Фока. Вони обговорили питання щодо співпраці і здійснення пошуку та залучення партнерів з Німеччини для розробки інвестиційних проектів у сфері медицини району.

💬«Багато керівників медичних закладів стикаються з проблемою виходу на інвесторів, яким було б цікаво вкласти кошти в розвиток їх медичного закладу. Насправді, у разі наявності сформованої ідеї інвестиційного проекту, знайти інвестора не так складно. З початком війни в Україні, або і ще раніше, мені вдалося неодноразово налагодити співпрацю з іноземними волонтерами. Тому і звертаюся з ініціативою впровадити гарні проекти у медичній сфері» - зазначила Наталія Фока.

🤝Натомість заступник начальника районної військової адміністрації Каріна Поп зауважила, що для залучення потенційних інвесторів необхідно дотримуватися ефективних заходів, зокрема пропонувати готові рішення з даними та обґрунтуванням. Подякувала пані Наталі за таку активну громадську діяльність та бажання реалізувати ідеї на благо району.

✔️За результатами зустрічі були окреслені основні дії подальшої співпраці.