Дата: 28.01.2023 09:16

💙💛«Затвердити Державним Прапором України національний прапор, що являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої - синього кольору, нижньої - жовтого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3» - відтак 28 січня 1992 року Постановою № 2067-ХХ1 Верховна Рада України офіційно затвердила синьо-жовтий стяг Державним Прапором України.

🖋️ 23-го серпня 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав Указ № 987/2004 «Про День Державного Прапора України». Цим Указом «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів країни встановлено в Україні 23 серпня щорічним святом — День Державного Прапора України.

Пишаємося і віримо, що синьо-жовтий стяг назавжди замайорить в усіх куточках неньки України! 🇺🇦

#МиСильні🇺🇦