Дата: 17.01.2023 16:48

Фото без описуВійна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті і в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Один із способів допомоги ЗСУ: передати автомобілі на користь військових потреб.

🤝В умовах правового режиму воєнного стану з метою сприяння обороні України Чернівецька районна військова адміністрація та особисто начальник Чернівецької РВА Дмитро Козарійчук надають активну підтримку як в придбанні паливно-мастильних матеріалів, так і в забезпеченні автомобільними транспортними засобами підрозділів Збройних Сил України, центрів комплектування та соціальної підтримки та військових частин Сил територіальної оборони.

Сьогодні, вкотре, в якості благодійної допомоги передано два автомобілі для Збройних Сил України.

💬«Однією із найбільш затребуваних потреб армії протягом війни є автомобілі. Завдяки ним військові не лише можуть швидко і якісно виконувати свою роботу зі знищення ворога, а й бути мобільними настільки, щоб залишатися живими самим й мати змогу евакуювати поранених побратимів. Кожна автівка передається військовим частинам офіційно, й це підтверджується документально. Ми надзвичайно вдячні нашим постійним партнерам з центру травматології та ортопедії та шведсько-українському медичному центру "Angelholm" за розуміння, підтримку та благодійну допомогу у придбанні транспортних засобів. А Чернівецька районна військова адміністрація і надалі буде виконувати свої функції та робити все, щоб наближати нашу спільну перемогу! Все буде Україна!» - зазначив Дмитро Васильович.

Дякуємо всім, хто долучається! Разом переможемо! 🇺🇦