Нарада під керівництвом начальника районної державної (військової) адміністрації Дмитра КОЗАРІЙЧУКА із головами територіальних громад

Дата: 17.01.2023 12:37

Фото без описуЗ метою дотримання вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин" від 28.04.2021 №1423-ІХ, а також про передані договори оренди землі, які були укладені із колишніми районними державними адміністраціями, сьогодні йшлося на нараді під керівництвом начальника районної державної (військової) адміністрації Дмитра КОЗАРІЙЧУКА із головами територіальних громад, де виявлено найнижчий показник перереєстрації вище згаданих договорів.

В ході наради були обговорені також проблемні питання що виникають під час проведення реєстраціних дій (заміни сторони орендодавця).

📝За результами наради надано доручення керівникам територіальних громад та профільному управлінню РВА щодо активізації роботи з даного напрямку.

🖇️Інформація про хід виконання покладених завдань буде заслуховуватися щоквартально.