Відбулася нарада при голові районної державної (військової) адміністрації Дмитру Козарійчуку із керівниками сільськогосподарських підприємств району

Дата: 10.01.2023 17:23

Фото без опису10 січня 2023 року відбулася нарада при голові районної державної (військової) адміністрації Дмитру Козарійчуку із керівниками сільськогосподарських підприємств району, які мають найбільші площі в обробітку.

🌾 Присутні обговорили стан посівів озимих сільськогосподарських культур та проблемні питання, які виникають у сфері сільського господарства.

🖊️ За підсумками наради Дмитро Козарійчук наголосив керівникам сільськогосподарських підприємств при проведенні весняно-польових робіт забезпечити посів таких культур, як гречка, горох та інші сілськогосподарські культури, що є важливими для забезпечення продовольчої безпеки району.