У Музеї народної архітектури і побуту відбувся захід до Дня Святого Миколая.

Дата: 19.12.2022 14:33

Фото без описуЧернівецька районна військова адміністрація зорганізувала свято для дітей військових, які віддали своє життя за незалежність України.

✨Привітав діточок з Днем Св.Миколая начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук.

💬«Усмішка, щирість та сяйво у дитячих очах – справа дорослих. І нехай важкі часи для України не будуть перешкодою реалізувати для дітей чарівну казку. Діти наше майбутнє!» - підкреслив начальник РВА Дмитро Козарійчук.

✨Завдання дорослих стати помічниками Святого Миколая, зробити усе можливе для того, аби кожна дитина у цей день повірила в казку та отримала омріяні подарунки, подарувати тепло й увагу тим діткам, які найбільше потребують нашої підтримки й турботи.

🥹 У передчутті цьогорічного свята на дива Чудотворця чекають не лише діти, а й дорослі – кожному з нас хочеться, щоб війна закінчилася якнайшвидше.

💙💛Переможемо! Все буде Україна!