Українські військовослужбовці – найкращий приклад та неймовірна мотивація.

Дата: 06.12.2022 15:40

Міцніше за сталь, запекліше за вогонь, сильніше за будь-яку стихію, серця українських воїнів б’ються в унісон із серцями мільйонів співгромадян і всіх волелюбних людей світу!

💪🏻Українські військовослужбовці – найкращий приклад та неймовірна мотивація.

🤝 З нагоди Дня Збройних Сил України начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук привітав військовослужбовців та вручив Почесні грамоти за небайдужість проблем сьогодення, свідому громадську позицію щодо захисту нашої держави, зразкову військову дисципліну, виховання патріотизму у молоді та наполегливість у виконанні завдань для наближення перемоги над ворогом та довгоочікуваного миру.

💬 «Сил, успіхів на шляху до Перемоги і обов’язково повернутися додому живими та неушкодженими. Ви наша справжня міць і гордість країни», - зазначив Дмитро Козарійчук.

🇺🇦 Слава Збройним Силам України!

P.s: Чернівецька районна військова адміністрація висловлює щиру подяку педагогічному та учнівському колективу Чернівецької ЗОШ N-1 за підтримку та допомогу військовослужбовцям. Ви зігріваєте своїм теплом солдатів!