Про забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Дата: 23.11.2022 10:25

Фото без описуПитання щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури обговорили сьогодні під час наради, яку провів начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук із представниками територіальних громад району.

💠Начальник управління екології, агропромислового розвитку, містобудування та архітектури РВА Ганна Ткач доповіла присутнім про проведений моніторинг та оцінку ступеня безбар'єрності на території Чернівецького району згідно постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 № 537 «Про затвердження порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар' єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю».

💠Про норми та перелік об'єктів, що підлягають оцінці ступеня безбар'єрності території району повідомив начальник відділу містобудування, архітектури та охорони культурної спадщини управління екології, агропромислового розвитку, містобудування та архітектури РВА Іван Радкевич.

🔄 Участь у нараді взяли представники Департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури Чернівецької обласної державної (військової) адміністрації Сергій Ревега та Олександр Шведик, заступник начальника районної військової адміністрації Каріна Поп.

☝🏻Нагадаємо, імпульсом до створення Національної стратегії безбар’єрності став проєкт «Велика розмова про безбар’єрність», який ініціювала перша леді Олена Зеленська.