Систематичну гуманітарну допомогу для ВПО територіальним громадам Чернівецького району надає французька міжнародна неурядова організація «АКТЕД»

Дата: 11.11.2022 15:31

Фото без описуЗ початком повномасштабної війни росії проти України систематичну гуманітарну допомогу для ВПО територіальним громадам Чернівецького району надає французька міжнародна неурядова організація «АКТЕД».

💬Представники Буковинського офісу Відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації «АКТЕД», що здійснюють гуманітарну місію Міжнародної неурядової гуманітарної організації ACTED (Франція) та Міжнародної організації IMPACT Initiatives (Швейцарія) в Україні висловлюють величезну вдячність за співпрацю Чернівецькій РВА: «12 квітня цього року було підписано МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ між нашою організацією та Чернівецькою районною військовою адміністрацією, після чого громадам Чернівецького району було повідомлено про започаткування співпраці, за що ми дуже вдячні Вам, пане Дмитро Козарійчук , оскільки це сприяло якнайкращому налагодженню контактів із головами громад та керівниками прихистків внутрішньо переміщених осіб».

☑️Отже, протягом останніх двох кварталів 2022 року від «АКТЕД» було надано значний об’єм гуманітарної допомоги. А саме:

- 7 вантажівок (280 палет) допомоги зі складу: продукти харчування, засоби гігієни, непродовольчі товари (матраци, ковдри, простирадла, пледи, рушники, постільна білизна тощо);

- 6007 осіб (загально по області) отримали грошові виплати;

- з метою енергозбереження колективних центрів проживання ВПО встановлено 67 віконних і 13 дверних металопластикових блоків;

- проведено заміну електрообладнання: світильники, кабелі, кабельні коробки, рубильники тощо, - всього понад 10 найменувань;

- оновлено сантехніку та опалення: закуплено насоси, душові бокси, радіатори, унітази, умивальники, піддони та інше обладнання, - всього понад 20 найменувань;

- придбано 45 одиниць побутової техніки: бойлерів, плит електричних, холодильників, пральних машин, кухонних витяжок, прасувальних дошок, прасок, морозильна камера, мікрохвильова піч;

- закуплено та передано для ремонту понад 20 найменувань будівельних матеріалів;

- роздано 35 наборів для миття та дезінфекції рук: мило, пральний порошок, гель для посуду, дезінфектор, гумові рукавички, швабра, відро, щітка для унітазу, мішки для сміття тощо;

- родини, що проживають в колективних центрах, отримали ліхтарі на сонячних батареях у кількості 43 одиниці;

- центрам колективного проживання ВПО надано наборів інструментів (шуруповерти, свердла, викрутки, пили, плоскогубці, - всього 29 найменувань);

- на інформування та самоуправління колективних центрів, спрямований проєкт «Реагування на надзвичайні ситуації в Україні», в рамках якого було надано 22 інформаційні стенди та скриньки для зворотнього зв’язку з мешканцями та багато іншого.

🔃Також ведеться співпраця із громадськими організаціями та IMPACT Initiatives, реалізуючи ініціативи REACH в різних проєктах.

Вчасно надана допомога назавжди запам’ятовується і залишається у серці. 💙💛

Чернівецька районна військова адміністрація щиро дякує всім охочим за кропітку роботу, вираження зусиль задля виборювання нашої спільної свободи! 🇺🇦

Працюємо далі❗️