Попри усі тривоги і виклики воєнного часу в нашій країні у районні виконуються роботи із благоустрою та ремонту доріг.

Дата: 04.11.2022 14:39

Фото без описуНа одній із ділянок дороги, у селі Витилівка Кіцманської міської громади наразі завершуються ремонтні роботи.

⚙️З ходом проведення і якістю ремонтних робіт ознайомились начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук та начальник управління соціально-економічного розвитку територій та інфраструктури РВА Дорін Тарица.

Про стан автошляхів у населених пунктах громади в цілому вони принагідно поспілкувались із в.о. міського голови Кіцманської територіальної громади Олександром Марусяком та заступником Юрієм Косарем.

💬«Життєве кредо наших громадян – згуртуватися та спільно діяти на благо спільноти. Незважаючи на відсутність у цьому році фінансування з боку балансоутримувача, відремонтувати дорожнє покриття у всіх населених пунктах громади вдається завдяки ініціативі та спільним зусиллям Кіцманської міської ради, старостинських округів, підприємців, керівників агроформувань, місцевих мешканців. Ми, як орган виконавчої влади налаштовані на конструктивну співпрацю та готові, за потреби, допомагати із вирішенням нагальних питань», - зазначив начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук.