Заклади освіти або культури — чудова платформа для презентації книжок та пізнання своєї аудиторії.

Дата: 25.10.2022 15:22

Фото без описуЗа рекомендаціями Чернівецької районної військової адміністрації у заходах, передбачених планами проведення тижня літератури рідного краю в школах та бібліотеках Чернівецького району, відбулися зустрічі з відомими письменниками, істориками та краєзнавцями Буковини, такими як наш талановитий земляк Георгій Бота.

???? Пан Георгій представив учнівській молоді нову серію своїх книжок «Долі з вогню, землі та любові». Збірка має значну історичну цінність, оскільки дії більшості оповідань відбуваються у минулі часи, з використанням тієї привабливої мови, якою розмовляли наші діди-прадіди та написана на основі реальних подій.

???? Стало також доброю традицією для автора залишати в подарунок по декілька екземплярів видання для установ територіальних громад.