Інформація щодо роботи закладів освіти Чернівецького району станом на 25 жовтня 2022 року

Дата: 25.10.2022 13:25

Фото без описуНа території Чернівецького району функціонує 170 закладів дошкільної освіти району, включаючи місто Чернівці (всього разом із дошкільними підрозділами - 248). Кількість вихованців у ЗДО району –  17313, з них переміщених з непідконтрольних  територій  – 821. Станом на 25.10.2022 очну форму навчання обрали 167 установ, змішану – 24, дистанційну – 25. Не працюють – 32.

У 216 закладів загальної середньої освіти, включаючи місто Чернівці, навчається 76974 здобувачів освіти, з них переміщених з небезпечних   територій – 2454. За очною організацією освітнього процесу працюють 80 ЗЗСО, змішаною – 64, дистанційною – 17, двозмінною –14. На канікулах перебуває 41 школа.
      Кількість дітей, які навчаються дистанційно в освітніх закладах за        місцем реєстрації, –
645.

Кількість дітей, які перебувають за кордоном і залучені до навчання у громаді, 6947.

Кількість педагогічних працівників всього -  9228. Кількість педагогів громад Чернівецького району, які виїхали за кордон, – 136. Кількість працевлаштованих ВПО у закладах освіти – 61 педагог.

Кількість закладів освіти, де проживають ВПО, – 18, в них всього 766 ВПО, серед них – 186 дітей.

Кількість класів у закладах освіти  Чернівецького району  на дистанційній формі  через захворюваність на COVID – 1.