Інформація щодо роботи закладів освіти Чернівецького району станом на 14 жовтня 2022 року

Дата: 17.10.2022 14:57

Фото без описуУ Чернівецькому районі функціонує 248 закладів дошкільної освіти району, включаючи місто Чернівці, разом із дошкільними підрозділами. Самушинський НВК (Вікнянська ТГ) знаходиться в стані припинення. Кількість вихованців у ЗДО станом на 14.10.2022  –  17473, з них переміщених з непідконтрольних  територій  – 786.

Кількість закладів загальної середньої освіти, включаючи місто Чернівці,  – 216, у яких здобуває освіту – 77437 учнів, з них переміщених з небезпечних   територій – 2454.

З 1.10.2022 до 14.10.2022 – навчання у ЗДО та ЗЗСО відбувалося за дистанційною формою. З 14.10.2022 навчання в очній або змішаній формі поновілося.

Кількість дітей, які навчаються дистанційно в освітніх закладах за        місцем реєстрації – 645.

Кількість дітей, які перебувають за кордоном і залучені до навчання у громаді, 6872.

Кількість педагогічних працівників всього -  9664, з них педагогів громад Чернівецького району, які виїхали за кордон, – 128.

Кількість працевлаштованих ВПО у закладах освіти – 42 педагоги;

Кількість закладів освіти в районі, де проживають ВПО, – 22. Всього у комунальних закладах 820 ВПО, серед них – 222 дітей.

Кількість класів у закладах освіти  Чернівецького району  на дистанційній формі  через захворюваність на COVID4.