Дата: 06.10.2022 17:33

Продовжуються обласні спортивні змагання в рамках Гімназіади школярів та учнівської молоді Чернівецької області, мета якої розвиток та популяризація різноманітних видів спорту та залучення учнівської молоді до активних занять фізичною культурою та спортом.

???? 6 жовтня відбулися змагання з баскетболу, що разом із шаховим онлайн турніром відкрили серію змагань за програмою обласної Гімназіади.

10 команд територіальних громад Чернівецького району взяли участь у спортивних перегонах: Ванчиковецької, Великокучурівської, Герцаївської, Глибоцької, Горішньошеровецької, Кам’янської, Мамаївської, Новоселицької, Топорівської та Чернівецької ТГ.

За підсумками журі кращими спортсменами стали дівчата та юнаки Чернівецької ТГ, друге місце посіли дівчата Великокучурівської ТГ, а третіми дівчата та юнаки – Новоселицької ТГ Чернівецького району.

????Переможці та призери були нагородженні грамотами, кубками, медалями Чернівецького обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (начальник філії – Корнелій Жукотинський).