Відбулася робоча нарада з головами територіальних громад та старостами населених пунктів Чернівецького району

Дата: 30.09.2022 16:40

У IV відділі Чернівецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за участю начальника Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковника Ігоря Сорокопуда, начальника Чернівецького РТЦК та СП, полковника Юрія Миронця та заступника начальника районної військової адміністрації Каріни Поп сьогодні відбулася робоча нарада з головами територіальних громад та старостами населених пунктів Чернівецького району.

Основні питання на обговоренні були: про алгоритм дій під час оповіщення населення та осінній призов кампанії 2022 року.

Також під час робочої наради закликали присутніх продовжувати допомагати із забезпеченням автомобілями для ЗСУ.

#UAразом????????