З нагоди Дня усиновлення

Дата: 29.09.2022 19:47

Фото без описуСвятий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна дитина зростала в сім’ї, любові і достатку.

???????????????????З нагоди Дня усиновлення, який щорічно відзначається в Україні 30 вересня, в області відбувся захід, до яких було залучено прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, сім’ї опікунів та піклувальників.

?????Участь у заході взяли представники служби у справах дітей Чернівецької РВА.

????Під час заходу за вагомий особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання дітей та з нагоди відзначення Дня усиновлення прийомним батькам та батькам-вихователям були висловлені подяки Чернівецької ОВА.

?????За матеріалами Чернівецької обласної військової адміністрації:

????На обліку служб у справах дітей Чернівецької області перебувають 979 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 744 виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників. Також у краї створено 17 дитячих будинків сімейного типу та 47 прийомних сімей.

????За 9 місяців 2022 року в області усиновили 11 дітей. Наразі 170 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, чекають на нову родину.

????З початку війни Чернівецька область стала прихистком для 8-ми закладів з Миколаївської, Донецької, Київської та Харківської областей, 6-ти дитячих будинків сімейного типу, 3-х прийомних сімей, а також 32-х сімей опікунів з регіонів, де йдуть бойові дії.