Засідали районні комісії

Дата: 26.09.2022 16:19

Фото без описуЗа участі першого заступника начальника районної військової адміністрації Сергія Фалібоги засідали районна комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районна комісія з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджетів усіх рівнів.

???? Загальну ситуацію та проблемні питання озвучив начальник управління соціально-економічного розвитку та інфраструктури РВА Дорін Тарица. Він наголосив, що статистичні дані не завжди відповідають дійсності, тож із кожним окремим фактом слід ретельно розібратися.

????? Після детального обговорення під час засідання членами комісії були прийняті відповідні рішення, які спрямовані на недопущення росту заборгованості із заробітної плати та податків і зборів до бюджетів різних рівнів.