Дмитро КОЗАРІЙЧУК:

Дата: 18.09.2022 09:48

Фото без описуШановні працівники та ветерани лісового господарства, прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

???? Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни.

На сьогоднішній день не менше, ніж люди і тварини від повномасштабної війни в Україні страждає навколишнє середовище, зокрема ліси.

Їхня охорона – високе покликання всіх працівників лісового господарства.

Збереження, примноження, дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.

Шановні працівники лісу! Бажаю вам та вашим родинам здоров?я і добробуту, стабільності, вагомих здобутків у професійній діяльності, мирного неба над лісами України!

???????? Захистимо, відновимо, відбудуємо!