Дмитро КОЗАРІЙЧУК:

Дата: 23.08.2022 10:24

Фото без опису???????? Щиро вітаю усіх із національними святами нашої державності - Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Національний стяг є втіленням національної єдності, честі, гідності, історії та сьогодення.

Сьогодні, з нагоди свята, ми піднімаємо Державний Прапор України, який осяює наш шлях та надихає задля перемоги нашої держави!

31-у річницю незалежності України ми відзначаємо у складних умовах війни. Саме зараз ми переживаємо історичний момент: наша нація гартується у боротьбі, продовжуємо гідно протистояти нелюдам й вражати світ своєю незламністю, силою та емпатією до тих, хто поруч.

У цей день ми всі маємо молитися за Україну, її щасливе майбутнє, людей, що всіма силами підтримують єдину та неподільну країну!

Щиро вірю, що зовсім скоро ми гучно святкуватимемо нашу перемогу. Бажаю терпіння, витримки, мудрості, здоров’я, цілісності та мирного неба!

Зі святами вас, дорогі українці!

???????? Слава Україні!