Дата: 22.08.2022 17:02

Фото без описуВ рамках щорічного об’їзду у Чернівецькому районі об’єктів житлово-комунального господарства соціальної сфери щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період представниками управління соціально-економічного розвитку територій та інфраструктури Чернівецької районної військової адміністрації сьогодні було здійснено обстеження 2 котелень КНП «Глибоцька багатопрофільна лікарня» Глибоцької селищної ради.

В осінньо-зимовий період 2022-2023 років опалювальний сезон розпочнеться роботою котлів на твердому паливі, яке вже почали постачати та створювати місячний запас.

На території Глибоцької територіальної громади триває підготовка усіх котелень до роботи в осінньо-зимовий період, планується зменшити використання природного газу у зв’язку з високою закупівельною ціною на нього.