Дата: 12.08.2022 15:36

Фото без описуУ закладах освіти Чернівецького району продовжуються роботи щодо упорядкування сховищ, підвальних та цокольних приміщень з метою підготовки шкіл та садочків до нового навчального року в умовах воєнного стану.

У Заставнівській, Красноїльській, Острицькій, Ванчиковецькій та Глибоцькій територіальних громадах підвальні приміщення в усіх школах прибрані від сміття, облаштовано освітлення, визначено маршрути евакуації, закуплено біотуалети або ж тривають ремонтні роботи в облаштованих вбиральнях, створено необхідний запас води та продуктових наборів, триває процес підписання угод на встановлення та обслуговування «тривожних кнопок».

Безпекова ситуація постійно змінюється, її важко спрогнозувати, тому місцеві органи та заклади освіти мають бути готовими до різних можливих ситуацій через війну. Чернівецька районна військова адміністрація вдячна кожному голові громади, керівнику закладу, вчителю, техпрацівнику, батьку за допомогу та належну підготовку установ до роботи з першого вересня та правильну безпечну організацію освітнього процесу в такий складний для країни час.