Сьогодні у Чернівецькій районній військовій адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Дата: 12.08.2022 14:27

Фото без описуОчолив засідання перший заступник начальника РВА Сергій Фалібога.

Під час засідання попередньо визначилися із заходами, які проходитимуть у ці дні в Чернівецькому районі. Перший заступник начальника РВА Сергій Фалібога наголосив, що цього року через війну з росією у районі не планується масових заходів. Натомість усі заходи, які відбудуться матимуть патріотичне забарвлення. Також оргкомітет спланував усі заходи таким чином, аби уникнути масових скупчень людей і, щоб в разі тривоги була можливість перейти до укриття.

???????? Зокрема, з нагоди Дня Державного Прапора України 23 серпня у територіальних громадах району символічно піднімуть національний стяг.

24 серпня відбудеться традиційний молебень та покладання квітів борцям за незалежність України.

З детальною програмою усіх заходів в цілях безпеки жителів району буде ознайомлено напередодні відзначення державних свят.