Дата: 11.08.2022 15:46

Фото без описуКомісія Чернівецької районної військової адміністрації продовжує здійснювати об’їзд закладів освіти територіальних громад району з метою встановлення можливості їх використання для укриття дітей та працівників як споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів. Згідно затвердженого графіку сьогодні обстежили Красноїльську та Кострижівську територіальні громади.

В умовах масштабного військового вторгнення російської федерації, тривалими ракетно-бомбовими та артилерійськими ударами по цивільній інфраструктурі, у тому числі й закладах освіти, найголовнішим завданням при підготовці їх до роботи в новому 2022/2023 навчальному році є забезпечення безпеки працівників та здобувачів освіти.

Розпочати новий навчальний рік в очній або очно-дистанційній формі зможуть лише ті заклади освіти, фонд захисних споруд цивільного захисту яких відповідає встановленим вимогам.