Про кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

Дата: 20.06.2022 15:42

За узагальненою оперативною інформацією керівництва територіальних громад та проведеному моніторинговому аналізу Чернівецька районна військова адміністрація повідомляє, що загальна кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО), зареєстрованих та проживаючих у Чернівецькому районі станом на 21.06.2022,  налічує 61367 людини (разом із транзитними переселенцями), у тому числі в приміщеннях комунальних закладів та приватних установах дітей до 18 років – 1810 (додаток 1). Кожна родина переселенців, що не проживає у комунальних закладах  та не забезпечена безкоштовним гарячим харчуванням, отримала індивідуальну гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу (за потребою) та засобів гігієни.

Крім того, на території району проживає в будинках-інтернатах та геріатричних пансіонатах 213 ВПО з особливими потребами, з них 115 дітей.

Відділами управління праці та соціального захисту населення територіальних громад прийнято 18846 ВПО та виплачено допомог 18542 особам на суму 160 829 700 грн.