Урок з основ безпеки життєдіяльності та правил пожежної безпеки для студентів

Дата: 14.06.2022 16:37

Фото без описуЗ метою попередження надзвичайних подій за участю дітей, запобігання їх  загибелі і травмуванню рятувальники Чернівецького районного управління спільно з представниками Навчально - методично центру цивільного  захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області провели урок з основ безпеки життєдіяльності та правил пожежної безпеки для студентів Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу.

Під час спілкування зі студентами рятувальники розповіли про правила, дотримання яких сприятиме запобіганню виникнення надзвичайних подій та ситуацій, а якщо все-ж-таки сталася біда - допоможе уникнути травмувань та загибелі. За допомогою демонстраційних відеоматеріалів співробітники ДСНС нагадали алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів та наголосили, що категорично заборонено робити у таких випадках.