Територіальні громади Чернівецького району активно включилися у процес організації відпочинку та оздоровлення дітей.

Дата: 14.06.2022 14:30

Фото без описуПріоритетними напрямами роботи з учнівською молоддю під час канікул є оздоровлення, виховання і розвиток необхідних життєвих компетенцій дітей. Цьому сприяють:

- ефективне використання комунікативно-інформаційних ресурсів;

- чітке дотримання санітарно-гігієнічних норм відпочинку дітей, формування навичок особистої гігієни;

- належна організація фізкультурно-оздоровчої роботи (спортивні змагання, рухливі ігри, походи, формування навичок безпечної поведінки);

- проведення різноманітних виховних заходів з метою формування здорового способу життя, активізації національно-патріотичного руху, творчого і духовного розвитку підлітків.

За інформацією територіальних громад для реалізації вищезазначеної мети з 01.06.2022 організовано роботу 82 пришкільних таборів та профільних шкіл на базі закладів освіти територіальних громад Чернівецького району, кожний з яких визначив свій профільний напрямок: екологічний, мовний, мистецький та художньо-естетичний, фізкультурно-спортивний, туристсько-краєзнавчий.

Всього охоплено відпочинком 3396 дітей з територіальних громад та переселенців з інших міст України.