ЧРУ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області:

Дата: 03.06.2022 15:57

Фото без опису02 червня 2022 року працівниками Чернівецького районного управління Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області, з метою попередження пожеж у побуті, та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них, провели профілактичну інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями села Кулівці, Кадубувецької ТГ.

В ході відпрацювання рейдова група вказала населенню на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті, довели статистику пожеж по ТГ та області.

По завершенню спілкування співробітники ДСНС вручили людям інформаційні листівки на протипожежну тематику та закликали громадян дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки, виконання яких допоможе не тільки вберегти майно, а й зберегти власне життя та життя найрідніших людей!

У разі виявлення пожежі кожен громадянин зобов’язаний повідомити про це пожежну охорону по телефону 101 або 2-10-84.

Пам'ятайте, що ваша особиста безпека та безпека рідних і близьких вам людей, залежить насамперед від вас самих!!!

ЧРУ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області.