Найкращі інвестиції в майбутнє – це інвестиції в наших дітей!

Дата: 01.06.2022 17:56

Фото без описуСаме для цього всі ми боримося за цілісність і свободу, живемо та працюємо, зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради перспективного – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

???? Сьогодні у перший день літа та з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей на базі ТРГК «Сонячна Долина» відбулися святкові заходи.

???? На майже 250 діточок чекали аніматори, різні майстер-класи, теніс, більярд, боулінг, атракціони, змагання, автодром, батут, катамарани.

Можна було долучитись до плетіння маскувальної сітки, розглядати виставку обласної дитячої бібліотеки «Дивне лисеня», роздивитись машини поліції та служби надзвичайних ситуацій, види зброї, про яких розказували бійці Національної гвардії та подружитися із службовою собакою Зумер.

На кінець свята всі дітки отримали подарунки та смачно пообідали. ????????????