Розглянуто питання стану пожежної безпеки в лісах та готовності сил і засобів під час виконання завдань із протидії пожежам у природних екосистемах

Дата: 25.05.2022 11:03

Фото без описуЗ метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах рятувальники провели нараду з керівництвом та працівниками Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства. Під час наради було розглянуто питання стану пожежної безпеки в лісах та готовності сил і засобів під час виконання завдань із протидії пожежам у природних екосистемах. Фахівці Чернівецького районного управління Головного Управління ДСНС нагадали присутнім основні правила безпеки, яких слід дотримуватись у лісі, підкреслили важливість проведення робіт із облаштування та оновлення існуючих мінералізованих смуг, недопущення захаращеності лісових масивів, наголосили на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з відпочивальниками. Наостанок рятувальники на практиці продемонстрували присутнім, як користуватися первинними засобами пожежогасіння, та закликали докладати максимум зусиль, щоб вберегти ліс від нищівного вогню.