«СИЛА ВЕЛИКОДНЯ»

Дата: 23.04.2022 16:44

Іноді добрий, щирий жест піднімає нас до безмежності ????

????????Саме у такі буремні часи воїни особливо потребують нашої уваги та підтримки. Адже сьогодні кожний захисник на вогненних рубежах виборює право на життя українців, саме існування нашої держави, демонструючи незламний дух вільного козацтва та велику відповідальність за всю українську націю.

З нагоди найвеличнішого свята Світлої Пасхи працівники Чернівецької районної військової адміністрації на чолі з начальником ЧРВА Дмитро Козарійчук взяли участь в обласному заході «СИЛА ВЕЛИКОДНЯ», організували збір святкових смаколиків для військових.

Така благодійна акція «Великодній кошик для воїна» відбулася в обласному музеї народної архітектури і побуту.

Надалі, освячені великодні кошики зігріють домашнім теплом воїнів на передових позиціях.

????????У єдності наша сила! Завжди були і будемо надійним тилом! Все буде Україна!