Дмитро КОЗАРІЙЧУК: "Сучасна Національна гвардія України – це внутрішні війська України, добровольці і патріоти"

Дата: 26.03.2022 09:51

Фото без описуСучасна Національна гвардія України – це внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверенітет.

Рівно вісім років тому було створено військове формування, що з перших днів стало на захист територіальної цілісності і незалежності держави.

В цьому році значення державного свята ми відчуваємо набагато глибше.

Нацгвардія з гідністю і честю виконує відповідальні завдання – захищаючи безпеку наших громадян.

Низький уклін та вічна пам'ять бійцям, які віддали життя, захищаючи Батьківщину…

У пам’яті українського народу назавжди залишаться імена кожного військовослужбовця Нацгвардії, хто загинув за незалежність України.

Мої вітання тим, хто зустрічає своє професійне свято на бойових постах та у військових нарядах.

Дякую за вірність присязі, військовому та громадянському обов’язку, за відданість українському народу.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, мирного неба над головою!