Дмитро КОЗАРІЙЧУК: Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці Збройних Сил України!

Дата: 14.03.2022 09:37

Цього року ми по-особливому розуміємо День українського добровольця. В Україні війна.

У непростий для країни час ви згуртувалися і стали на захист рідної землі від посягань ворога роз'єднати мапу України на окремі частки, від зазіхань на здобуту багатовіковою боротьбою українського народу незалежність держави.

Я схиляю голову перед світлою пам’яттю героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони завжди залишаться в наших серцях. Вічна ВАМ пам'ять!

Сьогодні пліч-о-пліч з військовослужбовцями Збройних Сил України добровольці продовжують боронити українську землю і на місцях викорінювати прояви російського агресора. Ви, Герої України, які прийняли бій і стоїте міцно.

У цей день я бажаю міцного здоров’я, життєвої сили, залізної витримки у найскладніших ситуаціях, мудрих рішень та перемоги!

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!