До відома голів територіальних громад!

Дата: 22.02.2022 10:32

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» з0а бюджетною програмою КПКВК №2911050 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг» передбачено 231,0 млн. гривень. Головним розпорядником коштів є Мінцифри. Механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг визначено Порядком та умовами надання субвенції затвердженими постановою КМУ від 24.03.21р. №249 (зі змінами).

Субвенція надається за такими напрямками:

1. нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт будівель та приміщень;
  2. облаштування будівель та приміщень, забезпечення обладнанням, зокрема обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів.

Клопотання та матеріали для отримання субвенції приймаються в електронній формі з використанням електронного підпису, який базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа через систему електронного документообігу, а у разі його відсутності –на офіційну скриньку Мінцифри: hello@thedigital.gov.ua до 1 березня 2022 року.