Відбувся урочистий захід до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 14:56

Фото без описуВсім відомі мужність і героїзм воїнів, які пройшли через горнило афганської війни, та їхніх побратимів, що виконували непросту місію миротворців в інших країнах світу, заслужили визнання і вдячність не лише своїх співвітчизників, а й інших народів.

Сьогодні в Заставнівській міській громаді, біля пам’ятника Воїнам-Афганцям на Алеї Слави, відбувся урочистий захід до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в якому взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Фалібога.

Сергій Васильович висловив побажання учасникам бойових дій, їхнім родинам та всім українцям – миру, міцного здоров’я та впевненості у завтрашньому дні. Також наголосив, що під час Революції Гідності, і під час бойових дій на Сході країни воїни-інтернаціоналісти проявили героїзм та відданість своєму народу, разом із військовими та добровольцями стали на захист територіальної цілісності та незалежності України.

З великою шаною та у глибокій скорботі всі присутні схилили голови в знак пам’яті тих, хто загинув виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, та всіх українців, які віддали свої життя захищаючи рідну землю від російського агресора. За душами невинно убієнних та померлих на зібранні було відправлено панахиду.

Пам’ятати про тих, хто сьогодні не з нами, віддати честь загиблим у страшних війнах – наш священний обов’язок.