Дмитро КОЗАРІЙЧУК:

Дата: 15.02.2022 08:54

Фото без опису15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 33 роки тому відбулося остаточне виведення військ з території Республіки Афганістан.

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктах в інших державах, ветерани-миротворці!

Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. Вмієте дорожити кожним прожитим днем. Глибоко усвідомлюєте свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.
Сьогодні ми вшановуємо учасників і ветеранів всіх збройних конфліктів на території інших держав та схиляємо голови перед пам’яттю полеглих воїнів, співчуваємо сім’ям загиблих.
Сердечно бажаю вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, міцного здоров'я, витримки, впевненості у завтрашньому дні, добра, наснаги, мирного неба та довгих років життя.