Про Постанову КМУ від 12 січня 2022 року №2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров'я»

Дата: 31.01.2022 17:04

Сьогодні, за ініціативи голови районної державної адміністрації Дмитра Козарійчука відбулася нарада з керівниками закладів охорони здоров’я Чернівецького району за участю голів територіальних громад (засновників ЦРЛ).

У руслі конструктивного діалогу присутні обговорили виконання Постанови КМУ від 12 січня 2022 року №2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров'я», а саме – підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер.

Нова заробітна плата формуватиметься не лише з посадового окладу. До неї входитимуть також надбавки, доплати та премії за престижність лікарської праці. Обсяги додаткових виплат встановлюватиме безпосередньо керівник медичної установи.