ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 29.01.2022 09:52

Фото без описуШановні краяни!

Сьогодні ми вшановуємо подвиг молодих звитяжців Української Народної Республіки, які віддали життя за свободу рідної землі.

На превеликий жаль, трагічні події минулого повторюються. На сході України – бойові дії, які забирають життя  таких же юних хлопців, як і тих, які в 1918 році боролися заради  перемоги, за майбутнє нашої держави.

Символічно, що саме у ці важкі для України часи ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки,  й особливо нині, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи.

Героїний вчинок молодих хлопців, справжніх патріотів – це не просто наша історія, це приклад для кожного, хто серцем вірний Україні!