Дмитро КОЗАРІЙЧУК:

Дата: 22.01.2022 09:44

Шановні краяни!

Дата 22 січня вкарбувалася в історію України величним національним святом – Днем Соборності України.

Сьогодні виповнюється 103 роки з того часу, коли Актом Злуки українські землі Заходу і Сходу були об’єднані в єдину державу.

Попри всі виклики та негаразди, ми продовжуємо справу творців історичних подій державотворення – будуючи європейську Україну. Це найкраща данина пам’яті та святий обов’язок перед прийдешніми поколіннями.

Успішний розвиток країни залежить від згуртованості українців та взаємної відповідальності – нехай же ці слова стануть вказівником для кожного з нас. Бо тільки разом – ми сильні. Тільки разом – ми нація. І лише в єднанні, взаємопідтримці та порозумінні зможемо збудувати самодостатню, вільну, європейську державу. І хай на цьому шляху допоможе нам Господь!

Слава Україні! Героям Слава!