У Чернівецькому районі триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо застосування РРО.

Дата: 26.01.2022 14:29

Фото без опису

Сьогодні, за участю голови районної державної адміністрації Дмитра Козарійчука, фахівців Головного управління ДПС у Чернівецькій області - начальника управління податкового аудиту Володимира Мудрицького, начальника відділу фактичних перевірок Юрія Кілару, заступника начальника управління податкового адміністрування фізичних осіб Андрія Світового, начальника Заставнівської ДПІ Валентини Євки відбувся семінар із підприємцями району з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Податківці докладно розповіли, які саме категорії платників зобов’язані застосовувати РРО (ПРРО), ознайомили з лімітами обсягу доходів платників єдиного податку та покроковою відео інструкцією реєстрації ПРРО за допомогою сервісу «Електронний кабінет».

На завершення, підприємці отримали відповіді на питання та пам’ятки про новації у сфері застосування РРО.