Жителька села Сучевени святкує свій поважний сторічний ювілей

Дата: 13.01.2022 15:27

Фото без опису

Сьогодні, 13 січня 2022 року, Михайлович Равейка Іллівна, жителька села Сучевени, святкує свій поважний сторічний ювілей.

За своє прожите століття ювілярка пережила нелегкі часи, зокрема Голодомор та Велику Вітчизняну Війну, під час якої разом з сім’єю була депортована до Казахстану.

Там, на чужині, Равейка Іллівна втратила батьків, братів та сестер. Але, їй випало жити. Повернувшись додому, почала все з нуля, так як все було знищено.

У турботі та любові виховала трьох дітей, а сьогодні радіє успіхам трьох внуків та двох правнуків.

З нагоди святкування такого гарного ювілею, радник голови районної державної адміністрації Андрій Кухарук разом з Сучевенським сільським головою Юліаном Міхайловичем завітали до нашої ювілярки та привітали її, побажаючи відмінно себе почувати, кожен день зустрічати з посмішкою і надією, гріти своє серце щастям і любов’ю рідних.